Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki - znamy laureatów!

2019-11-13

Ogólnopolski Konkurs Piosenki - znamy laureatów!

Werdykt zapadł!
GRAND PRIX Konkursu - nagroda pieniężna w wysokości 4000 zł brutto ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz dwudniowa sesja z dostępem do pomieszczeń studyjnych oraz sprzętu najwyższej jakości w jednym z najwspanialszych miejsc do twórczych działań - światowej klasy studiu nagraniowym RecPublica Studios w wysokości 4800 zł trafia do rąk MONIKI KOWALCZYK
II NAGRODA w wysokości 2000 zł ufundowana
przez F.H.U Pol-Krusz Zbigniew Wojno powędrowała do PIOTRA ZUBEK
III NAGRODA w wysokości 1000 zł przypadła MARTYNIE ZAJĄC
WYRÓŻNIENIE w wysokości 500 zł trafiło do MARIANNY ĆWIĄKAŁA

GRATULUJEMY!

 

Jury tegorocznych IMPRESJI:

JOANNA KONDRAT –wokalistka, uznawana za jedną z najlepszych polskich autorek tekstów, laureatka prestiżowych festiwali: debiutów podczas 49. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie czy Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Nagrała dwie autorskie płyty Samosie oraz Karma.

MARIA RUMIŃSKA - wokalistka, pianistka, kompozytorka i aranżerka. Niezastąpiony kobiecy wokal zespołu muzyki celtyckiej Shannon, z którym zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i na świecie, z którym również współpracowała przy nagraniu najnowszej płyty Grzegorza Turnaua pt. „Bedford School”. Jest autorką muzyki oraz opracowań do spektakli teatralnych w teatrach dramatycznych, lalkowych , muzycznych i i niezależnych na terenie całego kraju.


Robert LESIŃSKI – dziennikarz redakcji kulturalnej Radia Olsztyn. Autor audycji muzycznych oraz poświęconych kulturze regionu. Uczestnik, jako juror lub prowadzący, licznych wydarzeń w województwie. Organizator koncertów, wernisaży, spotkań. Wiceprezes Stowarzyszenia Społeczno- Kulturalnego "Pojezierze".

Marcin RUMIŃSKI - multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, wokalista. Lider i założyciel zespołów Shanon i Hoboud. Jako kompozytor i aranżer często sięga do korzeni ludowych, by łączyć muzykę nowoczesną oraz wpływy muzyki etnicznej z całego świata. Prócz twórczości zawierającej się w działalności zespołu realizuje się jako producent muzyczny, realizator nagrań i twórca opraw muzycznych filmów, spektakli teatralnych, słuchowisk radiowych  oraz  imprez kulturalnych i firmowych. 

 

 

Moc muzycznych impresji gwarantowana!