Aktualności

2020-06-05

NOWY TERMIN KONCERTU! 17 października

PONOWNA ZMIANA TERMINU KONCERTU SŁAWKA UNIATOWSKIEGO
Szanowni Państwo, monitorujemy na bieżąco rozwój dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i wydawane w tym zakresie decyzje rządu. Mając na uwadze bezpieczeństwo widzów, w porozumieniu z Wykonawcą, postanowiliśmy przesunąć termin koncertu Sławka Uniatowskiego w Mrągowie na dzień 17 października 2020 r.
Wcześniej zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin koncertu lub można dokonać zwrotu biletów w punkcie ich zakupu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00.
 

Centrum Kultury i Turystyki oraz Natalii Studio
zapraszają na koncert

SŁAWKA UNIATOWSKIEGO
17 października 2020 r., godz. 19.00
sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki     

Koncert w Mrągowie będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów Artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.  Nie zabraknie również takich utworów jak ” Honolulu„, czy ” 5 rano„.
Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

 

ZAPRASZAMY!

bilety w cenie 120 zł do zakupu w
Recepcji CKiT w Mrągowie od godz. 14:00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;
lub Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00) 

oraz poprzez systemy:

 

W sprzedaży - DOSTAWKI - w cenie 120 zł (recepcja, MCiT)