Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Sztab WOŚP przy CKiT ruszył pełną parą!

2017-10-12

Sztab WOŚP przy CKiT ruszył pełną parą!Centrum Kultury i Turystyki od wielu lat aktywnie włącza się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z przyjemnością informujemy, że Sztab 26. Finału WOŚP w Mrągowie został oficjalnie utworzony! Siedziba Sztabu mieści się  w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, przy ul. Warszawskiej 26, a dokładnie w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (MCIT, tel. 89 743 34 67). Szefem Sztabu jest Robert Wróbel.


26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

Znajdziesz nas w sieci:

Oficjalną stroną FB dla 26. Sztabu WOŚP w Mrągowie będzie strona FB „25 Finał WOŚP – Mrągowo”. Obecnie trwa zmiana nazwy strony. Jeżeli chcesz być na bieżąco zachęcamy do polubienia. Ponadto informacje z działań sztabu znajdziesz na www.ckit.mragowo.pl

 

Co teraz robimy? Rozpoczynamy rekrutacje wolontariuszy!

Jeżeli chcesz dołączyć do mrągowskiego sztabu powinieneś wypełnić ankietę i podpisany skan przesłać na adres kierownik@it.mragowo.pl. WAŻNE! Należy załączyć plik ze zdjęciem legitymacyjnym! Jeżeli nie masz, przyjdź do MCIT, my zeskanujemy. Pamiętaj, bez zdjęcia ANKIETA jest NIEWAŻNA!

Ankiety można pobierać w MCIT (czynne do 16.00), w recepcji CKiT (czynna do 21.00) lub on-line.

Ostateczny termin dostarczenia ANKIET to 11 grudnia do godz. 13.00!Zagraj  z nami podczas 26. Finału WOŚP w CKiT 14.01.2018 roku!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji poprzez przygotowanie i zaprezentowanie krótkiej prezentacji (teatralnej, kabaretowej, piosenki, pokazu, itp...), która stanowiłaby jeden z punktów programu 26. Finału WOŚP 2018.

Ze względów techniczno – organizacyjnych prosimy, aby czas prezentacji nie przekraczał 15 min. a elementy scenografii i wymogi techniczne zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Zgłoszenia wraz z kartą zgłoszeń należy dostarczyć na adres Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, Dział Organizacji Imprez (I piętro), bądź też drogą mailową na adres j.zapala@ckit.mragowo.pl najpóźniej do 16 grudnia 2017 r.

karta zgłoszenia


Podaruj rzecz od serca!

Mrągowski Sztab WOŚP poszukuje sponsorów i partnerów Finału w naszym mieście. Podczas orkiestrowego Finału w niedzielę 14 stycznia 2018 odbędzie się licytacja darów rzeczowych przekazanych przez osoby prywatne i firmy. Dary nie muszą być rzeczowe, mogą to być vouchery na usługi! Chcesz przekazać dar na licytację? Skontaktuj się ze sztabem: tel. 89 743 34 67 lub kierownik@it.mragowo.pl