Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Mrągowo złapane w fotografii na finiszu!

2018-08-30

Mrągowo złapane w fotografii na finiszu!Gorąco zachęcamy do podzielenia sie swoją pasją fotograficzną! Wydłużamy o cały tydzień termin przyjmowania zdjęć na konkurs "Mrągowo złapane w fotografii" - na zdjęcia czekamy do 22 października!

9 listopada planujemy finałowe spotkanie. W CKiT zostanie otwarta wystawa prac, której towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert. Będzie to wyśmienita okazja do spotkania i rozmowy o wspólnej pasji. Planujemy także spotkanie z Renatą Dąbrowską - wyśmienitą fotografką i fotoreporterką (RenataDabrowska.com), która poprowadziła warsztaty w ramach projektu oraz przewodniczyć będzie jury konkursu.

 Więcej informacji tutajMieszkańców Mrągowa a także osoby spoza Mrągowa zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym MRĄGOWO ZŁAPANE W FOTOGRAFII.

Organizatorami Konkursu są Centrum Kultury i Turystyki oraz Urząd Miejski w Mrągowie. Projekt realizowany jest ze środków finansowych Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego, a jego koordynatorem jest - Wojciech Koliński, autor projektu. Wydarzenie ma na celu promocję miasta, uświetnienie obchodów 670-lecia Mrągowa, konfrontację i rozwój twórczej aktywności a także popularyzację sztuki fotografii  wśród mieszkańców Mrągowa.


Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć fotografię, której treść jednoznacznie kojarzy się z Mrągowem. Konkurs rozgrywany jest w 4 kategoriach: Miasto Ludzi Aktywnych / Miasto wydarzeń / Unikatowa przestrzeń Mrągowa / 4 pory roku (zima, wiosna, lato, jesień). Na zgłoszenia czekamy  do 22 października 2018 r. do CKiT w Mrągowie, dział organizacji imprez, tel. 89 743 34 53.

Uczestnik może zgłosić max. 4 fotografie (maksymalnie po 2 w różnych kategoriach) o określonych w regulaminie parametrach technicznych. Prace oceni Jury powołane przez Organizatora pod przewodnictwem fotograf - Renaty Dąbrowskiej. Ponadto w skład jury wejdą profesjonaliści z dziedziny fotografii i przedstawiciele organizatora.

Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie 30 zdjęć (Miasto Ludzi Aktywnych – 6 zdjęć; Miasto wydarzeń – 6 zdjęć; Unikatowa przestrzeń Mrągowa – 6 zdjęć; 4 pory roku – 12 zdjęć), które będą wydrukowane, zaprezentowane i dystrybuowane w formie pocztówek oraz użyte w dalszych działaniach promocyjnych organizatora. Spośród wyłonionych 30 prac Jury konkursu wybierze zwycięskie zdjęcia i przyzna nagrody finansowe. Łączna pula nagród to ok. 3 tys. złotych. Najlepsze prace znajdą się na wystawie kończącej projekt, której otwarcie odbędzie się 9 listopada w Centrum Kultury i Turystyki.

CZEKAMY NA WASZE ZDJECIA! Życzymy samych dobrych "strzałów" i radości z rozwijania pasji fotografowania!


do pobrania...

REGULAMIN

formularz zgłoszeniowy