Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI - czekamy na zgłoszenia!

2018-09-04

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI - czekamy na zgłoszenia!

Śpiewasz, grasz, komponujesz, piszesz teksty, interpretujesz? Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI,
który odbędzie się w nowym terminie - 17 listopada 2018 r. w ramach Impresji artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY.

W związku z tym wydłużamy czas oczekiwań na autorskie, muzyczne perełki i mistrzowskie interpretacje do 22 października.
Listę zaproszonych do Mrągowa wykonawców opublikujemy 31 października.

Materiały do pobrania:
REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZEŃ

Na laureatów czekają NAGRODY PIENIĘŻNE o łącznej puli 7 tysięcy złotych, a także NAGRODY SPECJALNE:

1. Najwyższej światowej klasy, profesjonalne studio nagrań RECPUBLICA STUDIO otwiera swoje wrota dla laureata Konkursu. Jedno z najwspanialszych miejsc do twórczych działań funduje nagrodę o łącznej wartości 4812,60 zł brutto w postaci 2-dniowej sesji z dostępem do pomieszczeń studyjnych oraz sprzętu najwyższej jakości, a także 1 nocleg dla członków zespołu do 10 os.  * Nagroda nie obejmuje: obsługi realizatora lub jego asysty technicznej - 450 zł netto/dzień, strojenia fortepianu - 340 zł netto (jednorazowa usługa). Istnieje również możliwość wydłużenia sesji z 20% rabatem na kolejne dni.  Nagroda do wykorzystania do dnia 31.06.2019 r.  

2.  Debiut w nowym, innowacyjnym projekcie stworzonym przez wytwórnię i management Kayax - My Name Is New. Jest to inkubator dla młodych, debiutujących talentów muzycznych. Nagroda obejmuje wydanie singla, intensywną promocję utworu we wszystkich portalach streamingowych oraz na playlistach MNIN, wsparcie merytoryczne zespołu Kayax w zakresie obsługi social media, stron www oraz kreowania wizerunku scenicznego.

Całość Konkursu zamknie KONCERT GALOWY z udziałem LAUREATÓW oraz wyjątkowego zespołu
FISZ EMADE TWORZYWO, który mistrzowsko miesza muzyczne gatunki

Bilety: 60 zł /przedsprzedaż do 19.10/ 70 zł /od 20.10/, 56 zł /z kartą MRTP oraz MKS/ do nabycia w recepcji CKiT, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66 lub przez system ekobilet.pl.