Aktualności

2018-05-30

„NIECH ŻYJE WIDZ”


Mrągowo już od kilkunastu lat gości najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawców muzyki rozrywkowej. Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos amfiteatrze. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr świadczy, że jest to jedyna i wyjątkowa taka noc w regionie. Dla wielu impreza jest przeglądem tego, co w świecie satyry wydarzyło się przez cały mijający rok, taka jest bowiem idea, że na scenie występują najlepsi, także Ci debiutujący, którzy zdobyli nagrody na największym festiwalu kabaretowym PAKA w Krakowie. Nie ulega także wątpliwości, że impreza ta czyni z Mrągowa letnią stolicę dobrego humoru.
Organizatorem MNK jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA w Krakowie. Impreza odbywa się we współpracy z Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie i pod Patronatem Burmistrza Miasta Mrągowa.

 

20. Mazurska Noc Kabaretowa

„NIECH ŻYJE WIDZ”

Ach, co to będzie za koncert!
Najlepsi z najlepszych wystąpią na tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej.
Zobaczycie prawdziwą klasykę w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju i Ani Mru-Mru, wyjątkowe osobowości: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych oraz Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu:) i niezwykły ruch sceniczny w wykonaniu Fair Play Crew. Dodajcie do tego Artura Andrusa i Grupę Mo Carta w szczytowej formie, więc czego chcieć więcej? Tylko znakomitych prowadzących! Zadbaliśmy też o to, bo kabareton poprowadzi sprawdzony duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju).
Wisienką na torcie będą laureaci tegorocznej PAKI, a o oprawę muzyczną zadba Marcin Partyka i The Jobers.
Nie zabraknie również piosenek, które rozbawiały krakowską publiczność w trakcie 33.PAKI w wykonaniu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Przybywajcie i cieszcie się życiem. Solidna dawka komizmu daje szansę na przetrwanie. W każdych czasach.

Na deskach najpiękniejszego amfiteatru w Polsce zobaczymy :

ANI MRU-MRU 
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU 
KABARET POD WYRWIGROSZEM 
PARANIENORMALNYCH 
JERZEGO KRYSZAKA 
FAIR PLAY CREW 
ARTURA ANDRUSA
GRUPĘ MOCARTA 
SEKCJĘ MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN 
I LAUREATÓW 34. PAKI

A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej 
przez MARCINA PARTYKĘ I ZESPÓŁ THE JOBERS.

 

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie

* Transmisja: TV PULS


info biletowe:Bilety na 20. Mazurską Noc Kabaretową można zakupić 
 • za pośrednictwem stron www.paka.pl/bilety/ , www.biletynakabarety.pl
• telefonicznie (dni robocze w godz.10-14) pod nr: 507 143 234, 881 276 827  oraz w CKiT w Mrągowie (bilety z sektorów C1 i B2)