Aktualności

2019-01-01

Spektakl komediowy TRESOWANY MEŻCZYZNA15 lutego o godz. 19.00 zapraszamy do Centrum Kultury na SPEKTAKL KOMEDIOWY "Tresowany mężczyzna" autorstwa Johna von Duffela na motywach bestsellera Esther Vilar "Der dressierte Mann".

O spektaklu:

Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobra pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu. Sebek (Adam Serowaniec), wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem. To on chciałby być głową rodziny - twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Tylko czy przebojowa Helena (Marta Chodorowska), jej mama (Katarzyna Kwiatkowska / Dorota Chotecka) i mama Sebka ( Justyna Sieńczyłło) pozwolą mu na to? Czy znajdą sposób by go "wytresować" do roli, którą dla niego przewidziały?

Czas trwania spektaklu: 90 min.

Bilety w cenie 85 zł do nabycia w recepcji CKiT w Mrągowie, ul Warszawska 26, tel: 89 743 34 66

W Internecie: www.kupbilecik.pl

U Organizatora OPUS ART: informacje, rezerwacje, sprzedaż wysyłkowa, zamówienia grupowe - e-mail: rezerwuj@op.pl   tel: 515 922 426