Aktualności

  • Strona główna
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Koncert Zakochani w karnawale - GODZ. 19.00 !

2019-01-01

Koncert Zakochani w karnawale - GODZ. 19.00 !

16 lutego o godz.19.00 Centrum Kultury zaprasza na KONCERT "ZAKOCHANI W KARNAWALE" w wykonaniu artystów Fundacji Avangart.

 

Informujemy, że ze względu na żałobę narodową po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego koncert "Zakochani w karnawale" zostaje przesunięty na godzinę 19.00 !

 

W koncercie karnawałowo-walentynkowym usłyszymy najbardziej znane szlagiery z operetek i musicali oraz porywające serca pieśni neapolitańskie w wykonaniu solistów Fundacji Avangart. W ten zaczarowany świat muzyki zabiorą Państwa Ewa Spanowska (sopran) i Dawid Kwieciński (tenor) – utalentowani artyści, których Fundacja AVANGART odkryła podczas Masterclass odbywającego się w Mrągowie w 2017 r. W lipcu 2018 r. wystąpili dla mrągowskiej publiczności w operetce „Księżniczka Czardasza” w roli Stasi i Edwina.

Podczas koncertu na scenie towarzyszyć im będą tancerze oraz zespół instrumentalny Fundacji AVANGART. Całość poprowadzi niezastąpiony mistrz słowa Jan Połowianiuk.


Z przyczyn organizacyjnych Fundacja Avangart informuje o zmianie solistów!

Wystąpią znani mrągowskiej publiczności artyści: Katarzyna Zając – Caban (sopran) oraz pomysłodawca Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO - Piotr Wołosz (bas).
Mamy nadzieję, że doświadczenie artystów oraz ich wdzięk z pewnością wpłyną na pozytywny odbior koncertu.

Bilety: 55 zł (ulgowy karty: MRTP, MKS), 65 zł
do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki (w Informacji Turystycznej), tel. 89 743 34 68 lub 89 741 8039

i online w systemach: ekobilet.pl, kupbilecik.pl