Aktualności

2019-05-16

Przepustka do Mrągowa 2019

 

Z przykrością informujemy, że z powodu braku zgłoszeń tegoroczna edycja przeglądu Przepustka do Mrągowa została odwołana. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

 

*******************************

Celem Przeglądu jest uaktywnienie sceny muzyki country i promocja najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce, popularyzacja muzyki country, stworzenie możliwości prezentacji oraz odkrywanie nowych, ciekawych wykonawców. Przedsięwzięcie skierowane jest do zespołów i solistów z towarzyszeniem zespołu wykonujących muzykę country (powyżej 16 roku życia).

E T A P Y  P R Z E G L Ą D U:

  1. Z G Ł O S Z E N I A - Aby wziąć udział w Przepustka do Mrągowa należy wysłać kartę zgłoszenia do 7 czerwca 2019 na adres Centrum Kultury i Turystytki, ul. Warszawska 26, 11 - 700 Mrągowo lub drogą elektroniczną na adres: j.zapala@ckit.mragowo.pl. Obowiązkowym załącznikiem jest demo lub link do nagrań wykonawcy zawierające 3 utwory (standard amerykański, piosenkę wybraną z Kanonu Polskiego Country - do pobrania niżej -  oraz utwór dowolny).
  2. N O M I N A C J E - Spośród wszystkich zgłoszeń jury powołane przez organizatora wytypuje 3 wykonawców, którzy zaprezentują się podczas piątkowych koncertów Pikniku Country w Mieście, tj. 26 lipca 2019 r. O nominacji organizator poinformuje zespoły/solistów maksymalnie do 8 lipca.
  3. K O N C E R T  F I N A Ł O W Y - Ostatnim etapem Przepustki do Mrągowa jest udział w koncercie inaugurującym Piknik Country w Mieście w amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej. Uczestnicy Przeglądu wykonują około 60-minutowy program country (w tym 3 utwory zgłoszone do Przepustki). Organizator gwarantuje wykonawcom wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł brutto oraz jeden bezpłatny nocleg.

 

DO POBRANIA:

kanon polskiego country

karta zgłoszeń

regulamin