Aktualności

2019-03-06

MAZURSKIE TRANSFORMACJE TANECZNE 2019


Centrum Kultury i Turystyki wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Mrągowie zapraszają do udziału w  2. MAZURSKICH TRANSFORMACJACH TANECZNYCH. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Start w godzinach przedpołudniowych.


Do udziału w tanecznym konkursie zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne w różnych technikach. Wspólne prezentacje, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń a także popularyzacja różnych stylów tańca to cele naszego tanecznego spotkania.

Zespoły zaprezentują choreografie w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking, techniki pokrewne) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz, techniki pokrewne), z podziałem na grupy wiekowe: do 8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat i powyżej 16 lat. Na zgłoszenia zespołów czekamy do 12. kwietnia 2019 r.

Prezentacje oceni jury złożone ze specjalistów reprezentujących różne style i techniki tańca. Ocenie podlegać będzie: oryginalność pomysłu, technika, interpretacja i dobór środków wyrazu, wartości artystyczne i kulturowe. Laureaci otrzymają nagrody (rzeczowe i finansowe) oraz dyplomy w poszczególnych kategoriach. Więcej informacji w regulaminie konkursu.


do pobrania:

regulamin MTT 2019

karta zgłoszenia