Aktualności

2019-03-22

PAN ZĄBEK - ODWOŁANY!!!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od CKiT występ ZOSTAŁ ODWOŁANY!!!

Zwrot biletów - w miejscu zakupu. Za utrudnienia przepraszamy!

* * * * * * *

6 kwietnia 2019 o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie wystąpi  Pan Ząbek - Iluzjonista, showman, najpopularniejszy w Polsce performer!!!

Gwiazda Międzynarodowej grupy „Champions of Illusion”, występujący na co dzień na scenach teatrów, kabaretów i festiwalach. Jego pokazy iluzjonistyczne to niepowtarzalny styl i charyzma. Dbając o wymagającego widza, w pokazach magicznych zawiera całą gamę emocji: trzyma w napięciu, zaskakuje i przede wszystkim bawi każdego do łez. Jego pokazy magii poruszają serca zarówno dorosłych widzów, jak i dzieci. Znacie go z programów telewizyjnych takich jak: „Mam talent”, „Mali Giganci”, „Magicy z ulicy”, „My3” i „Pytanie na śniadanie”. Jest nie tylko iluzjonistą, ale i niesamowitym komikiem! Jego pokazy odznaczają się prawdziwym smakiem i wyjątkowym klimatem.

Do najnowszego programu Pan Ząbek w tym sezonie zaprasza przyjaciół z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion", z którymi na co dzień występuje, a którzy swoimi występami podnoszą rangę imprezy na najwyższy „level”. Sam spektakl ma charakter interaktywnej gali w której czynnie uczestniczy publiczność. Zawiera mnóstwo komicznych sytuacji i wysublimowanych żartów skierowanych do odbiorców w każdym wieku. Sztuczki magiczne znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą na wyciągnięcie ręki !!! Wszyscy razem przeniesiemy się do prawdziwej Krainy czarów!

Bilety w cenie 45zł do kupienia na portalu kupbilecik.pl

oraz w RECEPCJI Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, tel. 89 743 34 66